Natáčení svateb má tři balíčky: 

První balíček je nejskromnější, ale spoustě lidí vyhovuje. Je v něm zahrnut příjezd hostů na obřad, samotný obřad, slavnostní oběd, krájení dortu a natočení ženicha a nevěsty ve vybraných lokacích. Klient dostane 10 ks DVD s potiskem a 1ks disku Blu-ray s potiskem v průhledném slim boxu / nebo papírové obálce na míru - dle Vašeho výběru /.  Cena balíčku je 10 000 Kč. Na další duplikaci / navíc / DVD nebo Blu-ray se dá domluvit a doobjednat odpovídající počet kusů, což se zohlední v nové kalkulaci. Cena za 1 ks DVD s potiskem v jednoduchém slim obalu nebo papírové obálce na míru je 50 Kč, Blu-ray s  potiskem v jednoduchém slim obalu nebo papírové obálce na míru je za 80 kč.

 

Druhý balíček obsahuje natáčení příjezdu na místo obřadu, samotný obřad, slavnostní oběd, krájení dortu, aranže a natočení ženicha s nevěstou ve vybraných lokacích. Následuje zachycení dalšího programu až do večerních hodin. Klient dostane 15 ks DVD s potiskem a 3 ks disku Blu-ray / v průhledném slim boxu nebo papírové obálce na míru - dle Vašeho výběru /.  Cena tohoto balíčku je 15 000 Kč. Na další duplikaci / navíc / DVD nebo Blu-ray se dá domluvit a doobjednat odpovídající počet kusů, což se zohlední v nové kalkulaci. Cena za 1ks DVD s potiskem v jednoduchém slim obalu nebo papírové obálce na míru je 50 KčBlu-ray s potiskem v jednoduchém slim obalu nebo papírové obálce na míru je za 80 Kč.

  

Třetí balíček obsahuje klasické schéma od ranních příprav nevěsty a ženicha. Příjezd na místo oddání, obřad, slavnostní oběd, krájení dortu, aranže a natáčení  ženicha a nevěsty ve vybraných lokacích a následný program až do večerních hodin. Kameraman je k dispozici nepřetržitě a zachycuje vše. Klient dostane 20 ks DVD s potiskem a 5 ks disku Blu-ray  / v průhledném slim boxu nebo papírové obálce na míru - dle Vašeho výběru /.  Cena tohoto balíčku je 20 000 Kč. Na další duplikaci / navíc DVD nebo Blu-ray se dá domluvit a doobjednat odpovídající počet kusů, což se zohlední v nové kalkulaci. Cena za 1ks DVD s potiskem v jednoduchém slim obalu nebo papírové obálce na míru je 50 KčBlu-ray s potiskem v jednoduchém slim obalu nebo papírové obálce na míru je za 80 Kč.

Nicméně: pokud máte omezenější rozpočet než jsou uvedené balíčky, kontaktujte mě a zkusím pro Vás vymyslet uspokojivé řešení. Vše je věcí domluvy.